Contact Info

Service Image

USŁUGI BUDOWLANE I REMONTOWE

Budujemy solidne i bezpieczne domy jednorodzinne na gruncie własnym klienta. Rozumiemy, iż budowa domu to decyzja często na całe życie dlatego oferujemy profesjonalne i staranne wykonawstwo, fachowe doradztwo przy zachowaniu korzystnej ceny.

Service Image

USŁUGI BRUKARSKIE, BUDOWA DRÓG I PARKINGÓW

Budowa i remonty dróg, placów postojowych, chodników, ścieżek oraz innych elementów małej architektury. W przeciągu ostatnich lat nasza firma zrealizowała wiele dużych inwestycji tego typu dla miast Oświęcim, Tychy, Bieruń, Brzeszcze.

Service Image

NAJEM
BIUR I MAGAZYNÓW

PBH SOŁA jest właścicielem biurowca wraz z przyległym magazynem o powierzchni 100m2. Biurowiec położony jest przy ul. Nowej 25 w Oświęcimiu (przy drodze nr 44 w kierunku Zator i Wadowice).

Service Image

PROJEKTOWANIE, ADAPTACJA PROJEKTÓW TYPOWYCH

Adaptacja projektów typowych, przygotowanie projektów zagospodarowania terenu, przygotowania dokumentacji i uzyskania pozwolenia na budowę.

Service Image

NADZÓR
KIEROWNIKA BUDOWY

Podczas realizacji prac zapewniamy profesjonalny nadzór kierownika budowy, prowadzenie dziennika budowy oraz konsultacje i doradztwo.

Service Image

POMPY CIEPŁA I FOTOWOLTAIKA

Polecamy usługi i zapraszamy na stronę naszego partnera w zakresie instalacji pomp ciepła i fotowoltaiki: https://profes-media.pl/